Nasza siedziba w której prowadzimy warsztaty znajduje się w malutkiej miejscowości – Wólka Żukowska, w odległości
20 km od centrum Siedlec oraz ok 75 km od Warszawy. Tereny te charakteryzują się dużym udziałem rolnictwa  oraz wyjątkowym sąsiedztwem Doliny Liwca. Niezwykle bogatego, w znacznej części chronionego, obszaru naturalnego.

Do naszych głównych tematów zainteresowania należy edukacja przyrodnicza, ekologiczna i etnograficzna. Zajęcia opieramy na grach tematycznych oraz praktycznych ćwiczeniach, które pomagają zrozumieć i zapamiętać.

Od 2011 r. prowadzimy zajęcia dla dzieci. W 2018 r dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej została założoną działalność gospodarcza “Furtka Wyobraźni Katarzyna Jędrzejewska”. Środki z dofinansowania zostały przeznaczone na zakup wyposażenia. Dysponujemy salą plenerową wyposażoną w mikroskopy, lornetki,  lupy oraz materiały niezbędne do realizacji zajęć. Ponadto na terenie znajduje się sad, warzywnik, ogród ziołowy oraz zjazd linowy, stanowiący atrakcję dla dzieci. Odwiedzający nas, w ramach zajęć  mogą skorzystać z bezpłatnego zwiedzania gospodarstwa z przewodnikiem. Zachęcamy do spędzenia reszty dnia wypoczywając na świeżym powietrzu, bawiąc się na zjeździe linowym, bądź organizując ognisko.

Ponieważ wiemy, że czasami organizacja wycieczki jest niemożliwa, jesteśmy otwarci na zaproszenia do szkół
i przedszkoli. Wówczas przywozimy do Państwa nasze mikroskopy, bądź inne niezbędne materiały i urządzenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów.

Na wszystkie Państwa pytania z chęcią odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu. Tel. 792 759 668; furtkawyobrazni@gmail.com

Close Menu
×
×

Koszyk