WARSZTATY PROWADZONE W OŚRODKU KULTURY W WIĄZOWNIE

1) Zajęcia odbywają się w salach Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie (ul. Kościelna 41). W okresie letnim jeśli pogoda pozwala zajęcia prowadzone są w plenerze.
2) Podczas warsztatów dzieci używają różnorodnych materiałów, w tym brudzących. Prosimy, aby na warsztaty dzieci ubierały “gorsze” ubrania lub zaopatrzyły się w fartuchy. Dzieci uczęszczające na Chirurgię Zabawy warto wyposażyć w ubranie “awaryjne” na zmianę.
3) Prosimy punktualnie przywozić i odbierać dzieci z zajęć.
4) Jeśli dziecko cierpi na alergię warto taką informację zgłosić prowadzącemu.

WARSZTATY PROWADZONE W WÓLCE ŻUKOWSKIEJ

1) Zajęcia odbywają się w sali plenerowej, dogrzewanej przy złych warunkach atmosferycznych. Część zajęć oraz zwiedzanie gospodarstwa odbywa się w plenerze. Należy zadbać o odpowiedni ubiór uczestników zajęć. Ciepłe ubrania
w okresie chłodnym. Wygodne buty. Okrycie głowy w słoneczne dni.
2) Przyjeżdżając na całodzienną wycieczkę proszę pamiętać o zapewnieniu dzieciom prowiantu oraz napojów. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska za opłatą (kiełbaski we własnym zakresie).
3) Opcjonalnie możemy przeprowadzić zajęcia w Państwa placówce przedszkolu/szkole/ domu kultury/bibliotece. Organizujemy także animacje/stoiska/gry plenerowe dopasowane do Państwa potrzeb.
4) Przy każdym rodzaju zajęć znajduje się oznaczenie rekomendowanego wieku uczestników
(zamalowane gwiazdki oznaczają kolejno: przedszkole, klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII) oraz orientacyjny czas trwania zajęć. Np. pierwsze dwie gwiazdki zamalowane – odpowiednie dla przedszkoli i klas I-III

(w przypadku młodzieży tematy  są poruszane bardziej szczegółowo, a czas może się wydłużyć).
5) Istnieje możliwość zorganizowania kilku rodzajów zajęć w ciągu dnia. Oferujemy atrakcyjne rabaty.
6) Wiemy jak ważne jest dla dzieci posiadanie pamiątki z wyjazdu, dla tego wszystkie dzieci podczas zajęć wykonają pamiątki, które zabiorą do domu np. magnesy, zielniki, karty pracy itp.  Nikt nie wróci z pustymi rękami. Dodatkowo będzie możliwość zakupienia pamiątek.
7) Planując wyjazd proszę uwzględnić czas na dojazd, następnie, czas na zajęcia, zwiedzanie gospodarstwa ok 30 min, przerwę na posiłek, ew ognisko, a także czas na zabawę na świeżym powietrzu.

GDZIE JESTEŚMY

Wólka Żukowska, gm. Mokobody
ok 75 km od Warszawy (większość trasy autostradą A2), na dojazd autokarem
należy zarezerwować ok 1,5 h (czas może różnić się w zależności od dzielnicy);
ok 20 km od centrum Siedlec – ok 30 min;
ok 40 km od Mińska Mazowieckiego ok 50 min.
Najwygodniejszy dojazd: skręcając w miejscowości Broszków w kierunku Mokobód.

Prowadzimy także zajęcia w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie (w ramach oferty dodatkowej).

Close Menu
×
×

Koszyk